F&Home Radio

System inteligentnego domu F&HOME RADIO jest produktem firmy F&F z Pabianic, założonej w 1992 r. i produkującej urządzenia sterujące do automatyki przemysłowej i domowej. F&HOME RADIO jest systemem bezprzewodowym (dwa kanały łączności na 868 MHz), centralnym logicznie (serwer) i dowolnym tworzeniem struktury instalacji fizycznej. Producent celowo zrezygnował z sieci typu mesh (komunikacja “każdy z każdym”). Wszystkie urządzenia komunikują się bezpośrednio z jednostką centralną, co zwiększa szybkość działania i zmniejsza zajętość pasma radiowego. System jest bardzo szybki.
Gwarancja na urządzenia wynosi 2 lata.

F&HOME RADIO jest jednym z najtańszych rozwiązań na rynku, a przy tym oferuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości sterowania i konfiguracji.

F&Home Radio Sterowanie systemem
System F&HOME RADIO jest zaprojektowany w sposób umożliwiający jego szybką instalację w obiektach istniejących jak i nowo budowanych. W obu przypadkach dołożenie systemu F&Home RADIO nie wpływa na koszt okablowania. Jeszcze nigdy system sterowania budynkiem nie był tak łatwy w montażu, intuicyjny w obsłudze oraz przyjazny dla portfela.
Elementy systemu możemy zainstalować w puszkach elektrycznych i/lub w rozdzielnicy, a także zastosować elementy zasilane bateryjnie (np. przycisk na szybie lub czujnik temperatury w wybranym miejscu).


System inteligentnego domu F&Home RADIO pozwala użytkownikowi swobodnie tworzyć panele dotykowe na smartfonie czy tablecie (ze zbioru zaprogramowanego przez instalatora). Każdy w Twoim domu może mieć skomponowaną przez siebie aplikację, uwzględniającą jego nawyki, upodobania i funkcje.

Największym atutem systemu F&Home RADIO jest narzędzie do konfiguracji, pozwalające na swobodne budowanie logiki oraz jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki możliwościom swobodnego programowania, jednym przyciskiem można sterować dowolną ilością urządzeń czy też aktywować sceny – również z uwzględnieniem czasu przytrzymania przycisku.

Sterowanie światłem

Urządzenia charakteryzują się bardzo dobrym zasięgiem (do 300m w terenie otwartym w wersji LR). Gdy urządzenie nie jest w stanie komunikować się z serwerem, przechodzi w stan pracy bezpośredniej, a użytkownik jest o tym fakcie informowany. F&Home RADIO współpracuje z wieloma systemami alarmowymi co znacznie zwiększa możliwości automatyki.

Pobierz prezentację: Prezentacja F&Home Radio

Pełny opis systemu: https://www.fhome.pl/pl/system-bezprzewodowy.html

Jaki system wybrać?

Ampio - logo Logo F&Home Radio Logo producenta Fibaro Logo Nexo

 
 
email: biuro@smartelektro.pl   tel. 607 353 004